Web Site Kullanım Koşulları

Site'deki tüm dokümanlar Güngören Kuruyemiş 'in mülkiyetindedir. Bu dokümanlar, online sisteminde görülmesi için gerekli olması hali haricinde kopyalanamaz, yeniden üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz. Eğer site ile link oluşturmak isterseniz, bu link Güngören Kuruyemiş ana sayfasına yönlendirilmelidir.

http://www.gungoren.com.tr

Güngören Kuruyemiş web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür.

Bu çerçevede kullanıcı, Güngören Kuruyemiş web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Güngören Kuruyemiş web sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır.

Kullanıcı hiçbir şekilde web Sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Güngören Kuruyemiş web sitesi, "Kullanım Şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Site Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir.

Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve Denizli mahkemeleri yetkili olacaktır. 

Adres: Cumhuriyet Mh. Gazi Sk. No:2
20570 / Kale / DENİZLİ
Tel. : 0258 671 34 34 (pbx)
Faks: 0258 671 31 62
E-Posta: info@gungoren.com.tr

Hakkımızda Ürünler Bayiler Medya Galeri Basında Biz İletişim

Kullanım Koşulları   |   Tüm Hakları Saklıdır. Güngören Kuruyemiş © 2017 MEGA TASARIM